Stylowa szafa na wymiar – urok drewna dębowego

szafa stylowa na zamowienie szczecinNaszą najważniejszą zasadą jest to, że nie promujemy gotowych rozwiązań, a każde zlecenie związane z produkcją mebli na wymiar jest dla nas nowym wyzwaniem. Na Państwa życzenie możemy wykonać nie tylko meble nowoczesne, lecz także stylowe.
Bardzo trudno urządzić cały salon czy sypialnię antykami lub stylizowanymi meblami tak, by pasowały one do siebie pod względem koloru czy też wymiarów. Kłopoty pojawią się zwłaszcza, gdy czeka nas wybór mebli do małego przedpokoju gdzie ważne jest optymalne wykorzystanie przestrzeni.
Jako że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, przedstawiamy naszą kolejną realizację – stylową szafę na wymiar. Szafa dopasowana stylem i kolorem do istniejącej już komody.
Front szafy został wykonany z litego drewna dębowego, bejcowanego na wybrany przez klienta kolor oraz wykończony lakierem z połyskiem, aby podkreślić naturalny urok drewna. Jako elementy ozdobne wybrano pilastry z warkoczem. Korpus szafy wnękowej zbudowany z płyty meblowej laminowanej, dopasowanej kolorem do frontu. Wymiary: wysokość 260 cm, szerokość 190 cm, głębokość 60 cm. Możliwe oczywiście jest zbudowanie całej szafy z litego drewna oraz inne wzory pilastrów. Szafę w całej okazałości można obejrzeć w naszej galerii. Jeśli zdjęcia nie ukazują rzeczywistego obrazu, wystarczy poprosić nas o realizację podobnego wyrobu… .