Oferta

Firma SailArt od wielu lat funkcjonuje na rynku mebli na wymiar. Naszą domeną są meble kuchenne, łazienkowe, sypialnie,  a także szafy, zabudowy wnęk i skosów, łóżka i fotele. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Produkując meble na zamówienie angażujemy się całymi siłami i potencjałem, abyście mieli Państwo swobodę wyboru oraz pełną satysfakcję z mebli wyprodukowanych w naszej firmie. Z Państwa pomocą wykreujemy meble, które doskonale wpasują się w Wasz Dom.

meble na zamówienie szczecin

Z myślą o klientach szanujących swój czas i pieniądze, szukających niepowtarzalnych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań, nasza oferta produkcji mebli na wymiar została rozszerzona o kompleksowe wyposażenie wnętrz.

Już teraz poza usługami stolarskimi oraz wykonaniem dowolnych mebli na indywidualne zamówienie, oferujemy Państwu również dodatkowe usługi. Są to między innymi:
– wykonywanie mebli tapicerowanych na zamówienie,
– układanie i montaż wykładzin podłogowych,
– montaż paneli podłogowych,
– malowanie i tapetowanie pomieszczeń,
– usługi szklarskie.

Dzięki naszej ofercie całe wyposażenie swojego domu, mieszkania lub biura mogą Państwo zlecić jednej firmie.  Zadbamy o najnowocześniejsze wzornictwo, solidne wykonanie i stylistykę swoich produktów. Projektem, wykonaniem i montażem gotowego wyrobu zajmiemy się kompleksowo od początku do końca.

Meble Szczecinkompleksowe wyposażenie wnętrz

Współpraca z klientem w kilku krokach:

 

Pomiar

Nasze meble na wymiar powstają w oparciu o dokładne pomiary. Wykonujemy profesjonalny, szczegółowy pomiar techniczny, podczas którego skrupulatnie notujemy Państwa uwagi, wymagania i potrzeby.

Projekt

W odniesieniu do danych zebranych podczas spotkania sporządzimy projekt komputerowy i kosztorys wykonywanych mebli. Dla Państwa możemy stworzyć mebel ze zróżnicowanych materiałów o dowolnym przeznaczeniu, kształcie i kolorze.

Doradztwo

Wybierając nasze meble na wymiar, otrzymują Państwo fachowe doradztwo techniczne, pomoc przy wyborze sprzętu AGD oraz porady materiałowe, plastyczne i dekoracyjne.

Produkcja

W oparciu o zaakceptowany projekt i nowoczesne technologie stworzymy dla Państwa meble w naszym rodzinnym zakładzie produkcyjnym. Na wyprodukowane meble udzielamy pełnej gwarancji.

Montaż

Przywieziemy i zamontujemy Państwa meble – pomieszczenie zostawiając czyste, umeblowane i gotowe do użytku od zaraz.

meble szczecin

meble na wymia Szczecin