Lakierowana szafka pod umywalkę

lakierowana szafka pod umywalkę szczecinMeble produkowane przez naszą pracownię  w dużej części są tworzone ręcznie, zapewniając doskonałą estetykę oraz najwyższą jakość wykonania. Są efektem ścisłej współpracy z Klientem, dlatego każda realizacja jest inna. Nie znajdziecie Państwo dwóch identycznie wyglądających kuchni, łazienek czy szaf.  Stylistyka naszego autorstwa gwarantuje nieszablonowe rozwiązania, których trudno szukać u dużych producentów .

Realizujemy zarówno duże, jak i małe zlecenia. Nasze meble lakierujemy metodą natryskową w szerokim zakresie barw, jakimi dysponujemy z próbnika RAL.  Mamy do dyspozycji około  probnik2000 kolorów dla najbardziej wymagających klientów. Nasze doświadczenie, elastyczność i umiejętności artystyczne pozwalają na zastosowanie grafiki meblowej w najlepszym wydaniu dzięki materiałom najlepszej jakości  – farby i lakiery do drewna ICA (Industria Chimica Adriatica S.p.a) to jeden z największych włoskich producentów lakierów i farb.

Szafka pod umywalkę lakierowana na wysoki połysk w kolorze wanilii, wykonana jest z płyty MDF o grubości 19 mm, jednostronnie laminowanej.  Wyposażona we fronty bez uchwytowe (ścinane lub frezowane) i zawiasy typu „cichy domyk” lub prowadnice  „tip-on”.